GL Platform Fuar Sakarya 6. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarı’na özel olarak gelen ziyaretçi grupları için araçların gidiş dönüş ücretini karşılamaktadır.  

07 - 10 Kasım 2024 tarihlerinde Hendek Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanında düzenlenecek Sakarya 6. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarında, ziyaretçi gruplarının oluşturulması için ulaşım organizasyonunun sağlamaktayız.

* 200 KM’YE KADAR OLAN MESAFELERDE GİDİŞ – DÖNÜŞ ÜCRETLERİ GL PLATFORM FUAR TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.                                                                                         

FAYDALANABİLMENİZ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

Ziyaretçi organizasyonu için son başvuru tarihi 18 Ekim 2024 Cuma günüdür. 

1- Fuarımızı ziyaretiniz sırasında; başvuru formunuza istinaden gönderdiğimiz teyit yazımızı da yanınızda getirmeniz ve fuar girişinde sizleri karşılayacak olan Ziyaretçi Organizasyonu Karşılama Ekibimize onaylatmanız gerekmektedir.

2- Ziyaretçilerin fuar alanına en geç saat 12:00’ de gelmeleri ve 16:00’dan önce çıkış yapmamaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu tür organizasyonlar için fatura kabulü yapılamayacak, ödeme bedeli iptal edilecektir.

3- Ulaşım bedeliniz; GL Platform Fuar adına düzenlenen “Tarım ve Hayvancılık Fuarı Ulaşım Bedeli”  açıklaması ile kesilen fatura karşılığında, faturayı kesen şahsa fatura sonrası banka hesabına Havale / EFT olarak yapılacaktır.                                                                              

Ayrıntılı Bilgiye ulaşmak için;  0232 347 80 33 numarayı aramanızı rica ederiz.