KİŞİ BAŞI KATKI PAYI ÖDEMESİ

GL Platform Fuar Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarı’na özel olarak gelen ziyaretçi grupları için katkı payı ödemesi yapacaktır.  

24 - 27 Ekim 2019 tarihlerinde Hendek Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanıda düzenlenecek Sakarya 2. Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarında, ziyaretçi gruplarının oluşturulması ve ulaşım organizasyonunun sağlanması için sizlerle işbirliği içinde olmayı arzu etmekteyiz.

Mesafelere göre belirlenmiş, KDV dahil ulaşım katkı bedelleri aşağıda belirtilmiştir.

*Faturanız Basit Usul ise (KDV matrahı olmayan fatura); aşağıda yazan rakamlardan KDV düşülerek fatura kesilecektir.

 * 200 KM’YE KADAR OLAN MESAFELERDE GİDİŞ – DÖNÜŞ ÜCRETLERİ GL PLATFORM FUAR TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.                                                                                         

    Mesafe

 24 Ekim Perşembe

25 Ekim Cuma

26 Ekim Cumartesi

27 Ekim Pazar

201 – 400 km. arası

12 TL

12 TL

11 TL

11 TL

401 km. ve Üstü

14 TL

14 TL

13 TL

13 TL

 

KATKI PAYINDAN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

  1. Ziyaretçi organizasyonu için son başvuru tarihi 27 Eylül 2019 Cuma günüdür. Başvuru yapabilmeniz için arka sayfadaki formu eksiksiz doldurup 0 232 347 80 53 nolu faksa göndermeniz gerekmektedir. Başvuru formunu gönderdikten sonra sizlere, başvurunuzu kabul ettiğimizi ve onayladığımızı içeren TEYİT YAZISI’nı, başvuru formunuzda belirttiğiniz faks numarasına göndereceğiz. Elinize ulaşmayan teyit yazısı için mutlaka bizi arayınız. Aksi takdirde başvurusu yazılı olarak kabul edilmeden oluşturulan organizasyonlar için katkı payı ödemesi yapılmayacaktır.
  2. Fuarımızı ziyaretiniz sırasında; başvuru formunuza istinaden gönderdiğimiz teyit yazımızı da yanınızda getirmeniz ve fuar girişinde sizleri karşılayacak olan Ziyaretçi Organizasyonu Karşılama Ekibimize onaylatmanız gerekmektedir.
  3. Ziyaretçilerin fuar alanına en geç saat 11:00’ de gelmeleri ve 17:00’dan önce çıkış yapmamaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu tür organizasyonlar için fatura kabulü yapılamayacak, ödeme bedeli iptal edilecek ve hediyelerden faydalanamayacaktır.
  4. Ulaşım bedeliniz; GL Platform Fuar adına düzenlenen “Tarım ve Hayvancılık Fuarı Ulaşım Bedeli”  açıklaması ile kesilen fatura karşılığında, faturayı kesen şahsa fuar alanında nakit olarak yapılacaktır.                                                                               

    Yapmayı planladığınız organizasyon için bu başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz başvuru formunu 0 232 347 80 53 numaralı faksa göndermenizi, ulaşıp ulaşmadığı hakkında da 0232 347 80 33 numaradan teyit almanızı rica ederiz.

Ziyaretçi Katılım Formu için Tıklayınız.